کاروانسرای خصوصی در نیشابور! از مجموعه “عشق من ایران”

این که مالک یه چیزی باشی ولی اختارش رو نداشته باشی به خودی خود یه بحث پیچیدست و منم دقیق نمیدونم چجوریه، ولی کاروانسراس نیشابور مالک خصوصی داره اما زیر نظر میراث فرهنگیه. حالا این که دقیقا چه اتفاقی میفته منم نمیدونم. شاید مبلغ اجاره ها رو میدن به آقای نیما رباطی که مالک هست، ولی اجاره کننده ها رو میراث فرهنگی انتخاب میکنه.

ولی باز سازی بنا رو میدونم که کاملا باید با نظارت و تایید میراث فرهنگی باشه.

سرزمین کابوی ها در ایران! از مجموعه “عشق من ایران”

یکی از پدیده های نوپا تو ایران، و رایج در دنیا، خلق جاذبه های گردشگریه، که بعدا یه مقاله مفصل در این مورد مینویسم، ولی فعلا بگم که همین دهکده چوبی نیشابور یکی از نمونه های خوبشه.

این دهکده نه سنتیه نه قدیمیه و نه تاریخی، فقط ذوق و استعداد و تلاش یه مهندس ایرانیه به نام آقای مجتهدی که باعث شده گردشگرای زیادی رو به شهر نیشابور بکشونه. پس اگه نیشابور رفتید دهکده چوبی نیشابور رو از دست ندید!

جشنواره گیلاس اشنویه. از مجموعه “عشق من ایران”

جشنواره گیلاس اشنویه اونقدر متنوع و پر و پیمون بود که چند روزه دارم رو تدوینش کار میکنم و مجبور شدم خیلی از بخش ها رو حذف کنم و تصمیم گرفتم که خوردنی ها رو هم به کل از این ویدیو جدا کنم و تو یه قسمت مستقل تدوین کنم تا همه چیز شسته رفته زیر ده دقیقه جم بشه. 🚜
حالا این قسمت متنوع شده هفت دقیقه. به نظر خودم که تو جمجور کردنش موفق بودم، ولی چون همیشه حق با مشتریست مهم شمایید که خورسند باشید از این مستند. 😆
اگر رفتید و کاملش رو دیدید بهم مشورت بدید لطفا. 🙏💐
راستی دنبال یه تدوینگر هم هستم. اگر کسی رو میشناسید بهم خبر بدید. هر جای ایران که باشه هم اشکالی نداره، من روش کار از راه دور رو بلدم.