اولین مجموعه نفیس شامل ده قسمت متنوع (DVD full HD)

اولین مجموعه نفیس شامل ده قسمت متنوع (DVD full HD)

امروز که اولین دی وی دیم منتشر شده، حس دوگانه عجیبی دارم. مثل الاکلنگ بین حس های خوب و حس های بد بالا پایین میرم. وقتی حالم خوبه به خودم میگم: “نصف افراد موفق دنیا از پاکینگ خونشون شروع کردن پسر جان، شروع تو با این دی وی دی ها که خیلی قوی تر از پارکینگ خونست!” ولی درست چند دقیقه بعد که حالم خراب میشه به خودم میگم: “کیو میخوای خر کنی! اونا اگه از پارکینگ شروع کردن هفده سالشون بود، تو سی و هفت سالته. تو بهتره از پارکینگ قبرستون شروع کنی!” دوباره بعد از نیم ساعت غوطهوری در دریای سیاه افسردگی به خودم میگم: “مگه انتونی باردن پدر تراول شو جهان نیست؟ خوب اون که سنش بیشتر از تو بود وقتی شروع کرد. تازه معتاد هم بود قبلش. تو که هیچوقت معتاد نبودی، بودی!”
حالا فهمیدین چرا میگم مثل الاکلنگ 😎
بیاین الاکلنگ و جنگ دایمی بین احساسات خوب و بد رو ول کنیم ببینیم چطور میتونیم این دی وی دی ها رو به دست شما برسونیم. شک ندارم که به شما حس خیلی خوبی میده وقتی بعد از تماشای این همه شور و هیجان سفر (اونم با کیفیت فول اچ دی) به این فکر میکنید که شما یه قطره بودید و با خرید این دی وی دی خودتون رو وصل کردید به انبوه قطره های دیگه که تو ایران پخش هستن و با این کار همه با هم دریا شدیم و موجی ایجاد کردیم برای تراول شو های بعدی 💪
خوب، من امروز تو یکی از اون نیم ساعت هایی که ذوق زده بودم و خوشحال، یه ویدیو گرفتم برای سایت آپارات و توش توضیح دادیم نهوه خرید و دریافت دی وی دی رو. به نظرم ویدیو رو ببینید و بعدش من چکیده اطلاعات رو هم زیر ویدیو مینویسم که همه چیز روشن و واضح باشه.

شناسنامه کالا

نوع کالا: دی وی دی تصویری در بسته بندی نفیس
محتویات: ده قسمت تراول شو فول اچ دی (شش قسمت از مالزی و چهار قسمت از ایران)، گالری تصاویر، بیوگرافی
مدت زمان: ۱۰۷ دقیقه
قیمت: ۶،۰۰۰ تومان
هزینه پست: ۶،۰۰۰ تومان
نوع پست: سفارشی
مدت زمان تا دریافت کالا: ۴ روز کاری

مشخصات پرداخت:

  • شماره کارت: ۶۰۳۷٫۶۹۷۴٫۱۷۵۰٫۱۸۵۲
  • نام بانک: بانک صادرات ایران
  • صاحب حساب: مهدی کاوندی

خوب دیگه، چیزی مونده که نگفته باشم؟ به نظرم همه چی رو گفتم ولی بد نیست یه مروری بکنم.
حالت اول اینه که شما اطلاعات رو خوندید و ویدیو رو دیدید و سوالی هم ندارید و دی وی دی رو میخواید. تو این حالت پول رو میریزید به حساب من و همین پایین یه ایمیل میزنید تلفن آدرستون رو میدید و چهار روز بعد دی وی دی تو دستتونه.
حالت دوم اینه که شما اطلاعات رو خوندید و ویدیو رو دید و دی وی دی رو میخواید ولی یه سوالایی دارین. تو این حالت قبل از این که پول بریزید به حساب من، همین پایین یه ایمیل میزنین سوالتون رو میپرسین و شمارتون رو هم مینویسید که من جواب بدم.
حالت سوم اینه که شما اطلاعات رو خوندید و ویدیو رو دید و سوالی هم ندارید ولی دی وی دی رو هم نمیخواید. تو این حالت امیدوارم لطف کنید یه ایمیل کوچولو بزنید و برام بگید که چرا دی وی دی رو نمیخواید.
[contact]